Yönetim Kurulu Başkanıʹnın Mesajı

 

İşletmemizin amacı, müşterilerinin gereksinimlerini, beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler sunarak pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Bu amacımızı, çalışanlarımızın kendilerini sürekli geliştirmelerine olanak sağlayarak, müşteriye duyulan saygının, ona sunulan hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olduğunu kabul ederek ve karlılığımızı çalışanlarımızla ve değerli iş ortaklarımızla paylaşarak başaracağız.

Günün değişen koşullarına bağlı olarak uygulanan kalite politikasını gözden geçirecek, firmamızı sürekli iyileştirecek, gerekli olduğu durumlarda ilgili değişiklikleri yapacak ve aldığımız kararların her zaman takipçisi olacağız. Hedeflerimize ulaşmak, kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm bölümlerin aktivitelerinde Kalite Yönetim Sistemi’nin gereklilikleri esas olacaktır.

Siz değerli müşterilerimizle beraber yürüdüğümüz bu yolda katkılarınızdan ötürü teşekkür eder, sizlere sunduğumuz hizmetlerde sürekli daha başarılı olmayı bir borç bildiğimizi paylaşmak isteriz.

 

Kemal Karşıyakalılar, Mak. Yük. Müh

Yönetim Kurulu Başkanı